Terug naar Foto Puzzel Fietstocht 2022

Wij danken onze sponsors voor het welslagen van onze foto puzzel fietstocht 2022

  • Spar Nieuwmoer Wuustwezelsteenweg 13 2920 Kalmthout 03 667 22 94 www.mijnspar.be
  • Den Turfsteker Nieuwmoer-dorp 51 2920 Kalmthout 03 336 40 58 www.denturfsteker.be
  • Café/Eetcafé De Toekomst Pastoor de Bakkerstraat 19 4885 AK Achtmaal www.grandcafedetoekomst.nl
  • Café De Bijl Dorpstraat 97 2990 Wuustwezel
  • Deco Art Belettering & Printing Kloosterstraat 151 2180 Ekeren 03 541 08 89 www.decoart.be

  • P.P Textiel bvba Nieuwmoer-dorp 42 2920 Kalmthout 03 667 08 52 www.pp-textiel.be
  • Saunapool uw zwembadspecialist Visserstraat 4 2920 Kalmthout 03 666 31 47 www.saunapool.be
  • NEXT GEAR bv Kerkstraat 14 2920 Kalmthout 03 667 57 74 www.nxtgear.be
  • Frank Tilborghs Boomgaardstraat 31 2920 Kalmthout 03 667 31 89 www.tilborghsfrank.be
  • Special Tom b.v. Jean-Paul Nuijten Uit Sympathie
  • Delcroix Verzekeringen Hoogboomsesteenweg 24 2930 Brasschaat 03 653 25 83 www.delcroixverzekeringen.be
  • Garage Beyers Zilverenhoeksteenweg 107 2920 Kalmthout 03 666 04 88 www.garagebeyers.be
  • Garage Frijters Essensteenweg 82 2920 Kalmthout 03 677 03 33 www.garagefrijters.be
  • Tuinen Rob Kuypers Riethoek 2 2920 Kalmthout 0498 73 77 14
  • Mapeco Essensteenweg 44 2920 Kalmthout 03 670 04 44 www.mapeco.be
  • Dennis Van Laerhoven Roerdomp 7 2920 Kalmthout 0476 37 59 15
  • Chris Claessen Ambachtelijke smid Zilverenhoeksteenweg 152 2920 Kalmthout 0485 13 05 30
  • Ingrid Nuytemans podocare uit sympathie Zilverenhoeksteenweg 114 2920 Kalmthout www.voetmagazine.be
  • Ristorno bvba Kapellensteenweg 467 2920 Kalmthout 03 272 28 85
  • Kapsalon Vicky Boomgaardstraat 29 2920 Kalmthout 03 667 09 89
  • Frituur De Keizer Essensteenweg 2920 Kalmthout 0491 2 42 79
  • De Keizer verhuur Nieuw vakantieverblijf Oostende 0474 65 05 95
  • New look By Anouk Nieuwmoer-dorp 47 2920 Kalmthout 03 667 76 33 www.newlookbyanouk.com
  • Schilderwerken Stefan Arnouts Holleweg 64 2920 Kalmthout 0473 88 74 45 www.stefanarnouts.be
  • Lambregts bouwonderneming bvba Essensteenweg 66 2920 Kalmthout 03 667 72 76
  • Taverne Den Engel Nieuwmoer-dorp 45 2920 Kalmthout 03 667 22 14 www.den-engel.com
  • Bastiaenssen bestratingen bvba Pastorijdreef 9A 2920 Kalmthout 0495 12 41 96
  • Sterkens bvba Essensteenweg 96 2920 Kalmthout 0477 40 50 58 www.sterkens.be/NL
  • Vloer en tegelwerken Glenn Arnouts Nieuwmoer-dorp 54/2 2920 Kalmthout 0494 71 21 33
  • Peeters de Bakker Varkenstransport Jeroom Beckersstraat 11 2920 Kalmthout 03 667 33 48
  • Garage AMB Service Essensteenweg 53 2920 Kalmthout 03 689 13 22 – 0497 26 75 55 hoofdverdeler Aixam www.amb-service.be
  • Partytown bv Nieuwmoer-dorp 20 2920 Kalmthout 0473 88 97 60
  • Bakkerij Wouters Nieuwmoer- Dorp 26 2920 Kalmthout 03 667 32 56 www.bakkerij-wouters.be
  • Apotheek Nieuwmoer Nieuwmoer-dorp 11A 2920 Kalmthout 03 344 14 01 www.apotheeknieuwmoer.be
  • Millennium Essensteenweg 27a 2920 Kalmthout 03 667 29 66 www.traiteurmillennium.be
  • Accountantskantoor Goetschalckx Theo Verellenlaan 64 2990 Wuustwezel 03 663 00 15
  • Eddy Oerlemans verf & Decoratie Nieuwmoer-dorp 36 2920 Kalmthout 03 667 27 31
  • Abbin Natuursteen Natuurlijke klasse op maat Rijkmakerlaan 36 2910 Essen 03 667 17 47 www.abbin.be
  • Elfra Hoeve ambachtelijk vlees Nieuwmoerseweg 21 4885 KJ Achtmaal 0031 76 59 85 398 www.elfrahoeve.nl
  • Dave Pacquee Sanitair, zonneboilers & verwarming Lepelstraat 23 2920 Kalmthout 0494 21 11 22 www.davepacquee.be
  • Jef Jaspers Algemene bestratingswerken, groendaken – daktuinen Horendonk 366 2910 Essen 03 667 44 49 www.jefjaspers.be
  • Wouters dakwerken nieuwbouw & renovatie Duiventorenstraat 2 2910 Essen 03 667 54 67 www.woutersdakwerken.be
  • Bouwonderneming Danny Konings Blikstraat 54 290 Kalmthout 03 667 71 23
  • Tyre plan Europe bvba Magermanseheide 7 2920 Kalmthout 03 670 00 90
  • Boden bvba Duiventorenstraat 16 2910 Essen 03 677 05 05 www.boden.be
  • Timech Essensteenweg 94 2920 Kalmthout 03 667 50 67 www.timech.be
  • Riomax: riolering-ontstoppingswerken Vaartstraat 23 2910 Essen 0473 69 35 29 www.riomax.be
  • Frans Boden grondwerken Energielaan 2a 2950 Kapellen 03 667 10 99 www.fransboden.be
  • Tilborghs bvba: voeders & meststoffen op maat Essensteenweg 86 2920 Kalmthout 03 667 23 74 www.tilborghs.be
  • Beauty Salon Karin Spreeuwstraat 20 2920 Kalmthout 03 272 31 00
  • Garage Buyens Jos Tilborghsstraat 8 2920 Kalmthout 03 667 23 61
  • Loos Fourage Holleweg 10 2910 Essen 0474 78 34 41
  • Wapenhandel Dirk Tilborghs Maatjesstraat 33 2920 Kalmthout 03 667 43 18 www.wapenhandel-tilborghs.be
  • Bezettingswerken Van Eyndt Marijnnevennenstraat 5 2920 Kalmthout 03 647 35 07 www.vaneyndt.be
  • Broos Franky: aanleg & onderhoud van tuinen, hakselwerk Jeroom Beckersstraat 42 2920 Kalmthout 0494 75 59 94
  • Peeters Ruimdienst: uw specialist in ruimingswerken Essensteenweg 74 2920 Kalmthout 03 667 22 76
  • Parket-plafond-laminaat & kurk Guva Postbaan 72 2910 Essen 03 667 10 26 www.guva.be
  • Crelan Tirions-Delcroix Nieuwmoer-dorp 11 2920 Kalmthout 03 667 71 72 www.crelan.be
  • Jos Andriessen Uit Sympathie
  • ’t Fritheuske Nieuwmoer-dorp 17 2920 Kalmthout 03 667 55 84
  • Maarten Andriessen Elektrotechniek Pastorijdreef 7 0472 37 58 38 2920 Kalmthout
  • Fietsen Van Oers Jos Tilborghsstraat 15 2920 Kalmthout 0473 63 06 23 www.fietsenvanoers.be
  • De Kooning Tuinaanleg Venetiaanse Heide 28 2920 Kalmthout 0478 70 33 34 www.tuinaanlegdekooning.be
  • Dimitri Olluyn Metselwerken Heikantstraat 22 bus 1 2910 Essen 0495 466 05 96
  • Texaco Nieuwmoer Pastorijhoef 1-3 2920 Kalmthout
  • Jaspers tuinen alle snoei / tuin karweien Kalmthoutsesteenweg 171 2920 Kalmthout 0499 75 31 38 jaspers.tuinen@outlook.com
  • ACD nv Postbaan 73 2910 Essen 03 667 47 43 www.acdnv.be

Permanente koppeling naar dit artikel: http://www.sintjorisgildenieuwmoer.be/foto-puzzel-fietstocht-2021/wij-danken-onze-sponsors-voor-het-welslagen-van-onze-foto-puzzel-fietstocht-2021/